O nas

Tłumaczenia Bydgoszcz – o nas

Biuro tłumaczeń Bydgoszcz działa w ramach sieci Protlumaczenia.pl. Nasza placówka powstała w 2013 roku i od samego początku działalności wykorzystuje doświadczenie  swojej centrali. Podobnie jak nasza „firma matka” realizujemy przekłady z ponad 30 języków obcych w 80 kombinacjach. Nasza placówka mieści się przy ulicy Magnuszewskiej 6 w Bydgoszczy. Klientom przedsiębiorstwa zapewniamy fachowy serwis językowy oparty na naszej wiedzy i fachowości. Realizujemy również usługi za pomocą Internetu. Zapraszamy Państwa do składania zapytań o darmowe wyceny w zakresie:

  • Tłumaczeń przysięgłych – realizowanych przez osoby posiadające uprawnienia do poświadczania translacji pisemnych.
  • Tłumaczeń specjalistycznych – wykonywanych przez tłumaczy technicznych NOT oraz praktyków z ponad 50 dziedzin.
  • Tłumaczeń zwykłych – przekładów o charakterze informacyjnym zamawianych na potrzeby lokalizacji witryn WWW oraz sporządzania ofert handlowych.

Tłumacz Bydgoszcz działa w myśl zasady dostarczania wysokiej jakości przekładów w rozsądnych cenach. Naszym klientom zapewniamy wsparcie pracowników administracyjnych oraz przejrzysty system rozliczeń. Na wszystkie usługi wystawiane są faktury VAT. Dla zamówień o wartości nie przekraczającej 500 PLN nie wymagamy przedpłaty. Naszych klientów obsługujemy od poniedziałku do soboty stacjonarnie oraz każdego dnia tygodnia online. Serwis tłumaczeniowy Bydgoszcz wyróżniają następujące wartości dodane:

  • Darmowe wyceny – tłumaczenia zlecane naszemu biuru podlegają systemowi darmowych wycen. Nie pobieramy opłat za wstępne określenie kosztów realizacji zlecenia. Raz podane ceny, nie ulegają zmianie na niekorzyść klienta.
  • Szybka realizacji – przekłady o charakterze standardowym realizowane są w trybie ekspresowym. Nie pobieramy dodatkowej opłaty za translacje wykonane w dniu złożenia stosownego zapotrzebowania. Tłumaczenia o bardziej skomplikowanym charakterze dostarczamy w terminach uzgodnionych ze Zleceniodawcą.
  • Profesjonalna kadra – Protlumaczenia.pl szczycą się posiadanym potencjałem kadrowym. Kooperujemy z ponad 50 specjalistami z zakresu przekładów pisemnych. Każdy z naszych tłumaczy został zrekrutowany w drodze wnikliwej analizy potencjału osobowego.

Protlumaczenia.pl zapraszają do kooperacji mieszkańców i firmy z Bydgoszczy oraz okolic. Jesteśmy dumni z posiadania siedziby w stolicy województwa Kujawsko – Pomorskiego. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci czuli się usatysfakcjonowanie z oferowanych usług. Więcej o naszej firmie można przeczytać tutaj.

Tłumacz Bydgoszcz - biuro tłumaczeń przysięgłych
Tłumacz Bydgoszcz – biuro tłumaczeń przysięgłych