Tłumacz przysięgły Bydgoszcz

Tłumacz przysięgły Bydgoszcz to nasza oferta przekładów zwykłych, przysięgłych oraz specjalistycznych. Do kooperacji z naszym biurem zapraszamy klientów indywidualnych oraz biznesowych. Nasza firma posiada swoją siedzibę przy ulicy Magnuszewskiej 6 w Bydgoszczy. Zapraszamy do odwiedzin naszego biura od poniedziałku do soboty, w godzinach pracy oddziału. Tłumacz przysięgły Bydgoszcz wykonuje na Państwa zlecenie następujące rodzaje przekładów pisemnych:

Tłumacz przysięgły Bygoszcz – oferta

 • Tłumaczenia przysięgłe – tłumacz przysięgły Bydgoszcz wykonuje przekłady wymagające uwierzytelnienia. Obsługą objęte jest ponad 30 języków obcych. Wykonujemy tłumaczenia na 80 różnych kombinacji. Tłumacz przysięgły Bydgoszcz posiada kompetencje predysponujące do wykonawstwa translacji z wielu różnorodnych dziedzin. Przekłady oferowane przez naszą firmę mogą być wykorzystywane przez sądy, urzędy oraz banki. Nasze usługi świadczymy podług potrzeb osób fizycznych oraz przedsiębiorstw. Tłumacz przysięgły Bydgoszcz oferuje usługi poparte stosownym doświadczeniem oraz referencjami.
 • Tłumaczenia specjalistyczne – tłumacz przysięgły Bydgoszcz jest również zaangażowany w wykonawstwo przekładów o większym stopniu skomplikowania. Translacjom podlegają instrukcje obsługi urządzeń, opisy procesów technologicznych oraz dokumentacja lekarska. W zależności od potrzeb przekłady tego rodzaju przygotowywane są jako zwykłe oraz poświadczone. Tłumacz przysięgły Bydgoszcz jest do Państwa dyspozycji przez cały rok. Zapraszamy do odwiedzin naszego biura lub przesyłania zapytań o niezobowiązujące wyceny. Potwierdzeniem kompetencji zespołu tłumaczeniowego są otrzymywane referencje oraz pozytywne komentarze Internautów.
 • Tłumaczenia zwykłe – tłumacz przysięgły Bydgoszcz może również sporządzać translacje nie wymagające uwierzytelnienia. Tłumaczenia zwykłe pełnią zazwyczaj rolę informacyjną. Ich zadaniem jest dostarczenie informacji na temat treści danego dokumentu. Przekłady o podanym charakterze są więc wykorzystywane do tłumaczenia stron WWW, materiałów marketingowych oraz ofert handlowych. Przekłady niepoświadczone rozliczane są podług 1800 znaków ze spacjami. Dla tłumaczeń o większej objętości stosujemy rabaty oraz obniżki cen. Tłumacz przysięgły Bydgoszcz dokłada wszelkich starań, aby przekłady spełniały wszelkie normy jakościowe.  Zgodnie z zapotrzebowaniem, teksty mogą być również poddane korekcie ze strony native speakera.
Tłumacz przysięgły Bydgoszcz - oferta tłumaczeń
Tłumacz przysięgły Bydgoszcz – oferta tłumaczeń

Tłumacz przysięgły Bydgoszcz zaprasza do współpracy z Protlumaczenia.pl. Proponujemy Państwu korzystne warunki kooperacji w obszarze przekładów uwierzytelnionych, zwykłych oraz specjalistycznych.

Zobacz również:

Tłumacz przysięgły Bydgoszcz – rodzaje obsługiwanych przekładów

Biuro Tłumaczeń „Protłumaczenia” – tłumacz przysięgły Bydgoszcz to firma gdzie w łatwy i prosty sposób przetłumaczysz swoje dokumenty. Oferujemy usługi tłumaczy przysięgłych oraz specjalistycznych w naszym biurze w Bydgoszczy z takich języków jak: niemiecki, angielski, rosyjski, niemiecki, francuski, włoski, szwedzki oraz norweski a także innych mniej popularnych na rynku, ale często niezbędnych. Nasza oferta przeznaczona jest zarówno dla osób prywatnych jak i firm. Doświadczony zespół tłumaczy bez problemu sprosta wyzwaniom nawet najtrudniejszych zleceń w niskiej cenie i w jakości jakiej nie pożałujesz. Oferujemy tłumaczenia różnego rodzaju dokumentów poruszając się w obszarach najczęściej poszukiwanych przez klienta tłumaczeń takich jak:

 • Tłumaczenia dokumentów standardowych – tłumaczymy w najniższych cenach takie dokumenty jak akty urodzenia, małżeństwa, dokumenty niezbędne do uzyskania kredytu hipotecznego
 • Tłumaczenia specjalistyczne – niezbędne kiedy prowadzisz biznes, specyficzne dla danej branży wykonywane przez specjalistów z danej dziedziny. Z nami masz pewność, że Twoja instrukcja obsługi, opis produktu lub dokumentacja medyczna zostanie właściwa i zrozumiana
 • Tłumaczenia stron WWW – świat coraz bardziej ulega globalizacji i stopniowo zanikają granice. Każdy z nas jest obywatelem świata. W Bydgoszczy nigdzie lepiej nie przetłumaczysz swojej strony Internetowej. Poszerzaj rynek i zdobywaj nowych klientów. Oferujemy niskie ceny i szybkie terminy realizacji. Przy zamówieniu kilku wersji językowych korzystne rabaty.
 • Tłumaczenia biznesowe – musisz przygotować ofertę dla partnera z zagranicy, a może masz do zrobienia prezentację multimedialną ? Gonią terminy a Ty nie masz chęci ślęczyć ze słownikiem ? Nic nie szkodzi – nasza oferta jest przeznaczona właśnie dla Ciebie
 • Tłumaczenia dokumentów samochodowych – kupiłeś auto zagranicą – połowa sukcesu za Tobą – drugą zapewni nasze biuro. Proponujemy najniższe ceny tłumaczeń dokumentów samochodowych sporządzane przez tłumaczy przysięgłych z takich języków jak niemiecki, angielski oraz innych mniej popularnych niezbędnych do zarejestrowania auta
 • Tłumaczenia zwykłe – musisz szybko przetłumaczyć korespondencję, a może musisz napisać streszczenie do pracy magisterskiej ? Nasza oferta jest przeznaczona dla Ciebie. Umów się na termin wykonania zlecenia – oprócz wydruków otrzymasz tłumaczenie w formie elektronicznej do dalszej edycji.
Biuro tłumaczeń Bydgoszcz
Biuro tłumaczeń Bydgoszcz

Popularne języki :

 • Tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego w Bydgoszczy – oferujemy najniższe ceny tłumaczeń z języka angielskiego. Zleć nam do przetłumaczenia swoje dokumenty takie jak: akty urodzenia, akty małżeństwa, zwolnienia lekarskie, dokumenty rekrutacyjne. Ojczysty język Shakespeare’a to niewątpliwie najpopularniejszy z języków do przekładu w naszym biurze. Tłumacz przysięgły Bydgoszcz oferuje wysoką jakość i solidność przekładów.
 • Tłumaczenia przysięgłe z języka niemieckiego w Bydgoszczy – z chwilą kiedy nasi zachodni sąsiedzi otworzyli swój rynek pracy dla Polaków język niemiecki to drugi pod względem popularności język tłumaczony przez naszych tłumaczy. Nie można zapominać oczywiście o samochodach, które najczęściej kupujemy za naszą zachodnią granicą i które łatwo u nas przetłumaczysz.
 • Tłumaczenia przysięgłe z języka rosyjskiego w Bydgoszczy – nasi wschodni sąsiedzi to niewątpliwe z uwagi na wielkość rynku łakomy kąsek dla polskich firm. Wszelkie dokumenty związane z prowadzeniem biznesu przetłumaczysz w naszym biurze tłumaczeń. Tłumacz przysięgły Bydgoszcz jest ofertą przygotowaną specjalnie dla Ciebie.
 • Tłumaczenia przysięgłe z języka norweskiego, duńskiego oraz szwedzkiego w Bydgoszczy – Skandynawia to coraz częstszy kierunek wyjazdów naszych rodaków. U nas Polonia może liczyć na fachową obsługę i w tej grupie językowej. Bez obaw o jakość przetłumaczysz u nas wszelkie dokumenty z tych właśnie języków.
 • Tłumaczenia przysięgłe z języka holenderskiego w Bydgoszczy – trudno jest znaleźć tłumaczy języka holenderskiego. U nas znajdziesz ich bez kłopotu i w szybkim czasie oraz za rozsądną cenę otrzymasz swoje tłumaczenie.
 • Tłumaczenia przysięgłe z języka francuskiego oraz włoskiego w Bydgosczy – ta grupa językowa to szczególnie mocny punkt naszego biura. Oferujemy najniższe ceny rynkowe na tłumaczenia z języków tak bliskich naszej przeszłości narodowej ale i przenikających w dużym stopniu teraźniejszość. Tłumacz przysięgły Bydgoszcz to oferta wysokiej klasy przekładów.

Najpopularniejsze pary językowe:

JĘZYKA NA JĘZYK
angielski polski
białoruski polski
bułgarski polski
chorwacki polski
czeski polski
duński polski
francuski polski
grecki polski
hiszpański polski
litewski polski
niderlandzki polski
niemiecki polski
norweski polski
rosyjski polski
serbski polski
słowacki polski
słoweński polski
szwedzki polski
ukraiński polski
węgierski polski
włoski polski
polski angielski
polski białoruski
polski bułgarski
polski chorwacki
polski czeski
polski duński
polski francuski
polski grecki
polski hiszpański
polski litewski
polski niderlandzki
polski niemiecki
polski norweski
polski rosyjski
polski serbski
polski słowacki
polski słoweński
polski szwedzki
polski ukraiński
polski węgierski
polski włoski

Zapraszamy do naszego biura w Bydgoszczy na ulicy Magnuszewskiej 6 (INTERMARCHE) !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *