Cennik tłumaczeń w Bydgoszczy

Cennik tłumaczeń w Bydgoszcz

Cennik tłumaczeń w Bydgoszczy jest ściśle uzależniony od kierunku przekładu, jego objętości oraz stopnia skomplikowania translacji. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowany przez nas poziom kosztowy był atrakcyjny pod każdym względem. Protlumaczenia.pl oferują Państwu usługi przekładów pisemnych ściśle egzystujących w ramach obecnych realiów rynkowych. Nasze biuro tłumaczeń w Bydgoszczy oferuje korzystne warunki współpracy. Oferta firmy dedykowana jest osobom prywatnym oraz przedsiębiorcom. Cennik tłumaczeń w Bydgoszczy jest atrakcyjny ze względu na następujące czynniki:

  • Rzetelne wyceny – cennik tłumaczeń w Bydgoszczy wynika z dokonywanych przez nasze biuro wycen. Wszystkie czynności związane z określeniem kosztów realizacji zlecenia wykonywane są za pomocą oprogramowania typu OCR. Dzięki powyższemu jesteśmy w stanie w sposób dokładny określić ilość znaków zawartych w danym tekście. Nie oceniamy więc translacji metodą „ na oko”.
  • Rabaty oraz obniżki cen – cennik tłumaczeń w Bydgoszczy uwzględnia rabaty oraz obniżki cen. Dla przekładów o większej objętości oferujemy korzystniejsze stawki tłumaczeniowe. Również nasi stali klienci mogą liczyć na bonusy wynikające z bycia lojalnym klientem Protlumaczenia.pl.
  • Brak dopłaty za usługi ekspresowe – cennik tłumaczeń w Bydgoszczy nie zawiera dopłat za usługi ekspresowe. Nawet pilne zlecenia staramy się wykonywać w terminach uzależnionych od potrzeb Zamawiającego. Szanujemy czas naszych klientów oraz ich portfele.
  • Możliwość wystawienia faktury terminowej – cennik tłumaczeń w Bydgoszczy daje możliwość wystawienia faktury terminowej. Jeśli prowadzicie Państwo działalność gospodarczą , a wartość naszych usług nie przekracza 500 PLN możemy odroczyć termin płatności o 14 dni.
  • Brak dopłat za wysyłkę tłumaczeń do dowolnego miejsca w Europie – cennik tłumaczeń w Bydgoszczy nie zważa na koszty związane z dostarczeniem dokumentów pod wskazany adres. Nie pobieramy dodatkowych opłat za wysyłkę dokumentów pocztą lub kurierem w konsekwencji usług zlecanych przez Internet.
  • Konkurencyjne stawki za tłumaczenia specjalistyczne – cennik tłumaczeń w Bydgoszczy dla przeważającej większości przekładów specjalistycznych stosuje stawki standardowe. Tłumaczenia techniczne oraz medyczne realizowane są stawkach innych przekładów nie wymagających poświadczenia. Serdecznie zapraszamy do kooperacji.  
Cennik tłumaczeń w Bydgoszczy
Cennik tłumaczeń w Bydgoszczy